הום סטיילינג והלבשת הבית

בשנים האחרונות ישראלים רבים הבינו כי עליהם לפנות לחברה מקצועית המציעה שירותי הום סטיילינג. השירות מאפשר לתכנן היטב את הלבשת הבית, לרבות סגנון עיצוב המתאים לאורח החיים ולמאפייני בני המשפחה, בחירת רהיטים והחלטה על מיקומם בחלל הבית, בחירת גוונים לקירות, אריחי חיפוי, פריטי נוי ועוד..

חברת אדריכלות בטעם מתמחה בהום סטילינג, צוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, כל לקוח זוכה להלבשת הבית בהתאמה מלאה למאפייניו הייחודיים, בדגש על הגשמת חלומותיו מבחינת עיצוב, סגנון וסטייל.

גלריית הום סטיילינג

עוד בנושא

פתרונות עיצוב חדשניים

צוות משרד הבוטיק אדריכלות בטעם מגבש את החזון לעיצוב הבית יחד עם הלקוח, צוות החברה מגיע לבית הלקוח לפגישת ייעוץ הנמשכת כמה שעות. לאחר מכן הצוות מגבש תכנית להלבשת הבית כך שהדירה או הבית הפרטי יהפכו למעין יצירת אמנות מדהימה ומקורית, והלקוח יזכה לאיכות חיים גבוהה, וייהנה מעיצוב מרהיב וייחודי המשקף את אורח חייו, טעמו האישי, סגנון החיים הייחודי לו וכיוצא בזה..

עיצוב הבית מחדש כולל פתרונות עיצוביים חדשניים ומתקדמים, הלקוח יחד עם צוות החברה מסתובב באולמות התצוגה על מנת לבחור רהיטים, פתרונות אחסון חכמים ויעילים, מוצרי טקסטיל, גופי תאורה מעוצבים, פריטי נוי וכדומה.