אודותינו

ההתמחות שלנו

שגרת החיים המודרנית כמעט ואינה מותירה לנו זמן פנוי לעיצוב הבית עובדה זו באה לידי ביטוי במראה הסופי של בתים רבים שאינו משקף את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

חברתנו מתמחה בהשבחת נכסים, ניהול, ליווי ופיקוח על פרויקטים. אנו נדאג לאינטרסים שלכם מול הקבלן המבצע ונוודא שכל דרישותיכם מולאו במדויק.

תכנון ועיצוב

תכנון מושכל של תהליך הבנייה או שיפוץ הבית יכול לחסוך סכומי כסף משמעותיים ויתרה מכך עוגמת נפש רבה. פעמים רבות מגלים הלקוחות רק בסוף התהליך שעיצוב הבית אינו עונה על דרישותיהם דבר המותיר בידם שתי אפשרויות, להיכנע לגחמותיו של הקבלן ולהתפשר על מגורים בבית בעיצובו הנוכחי או להשקיע סכומי כסף נוספים בעיצוב מחדש.

בדיוק בנקודה זו אנו נכנסים לתמונה, בעזרת הניסיון והידע אותם צברה חברתנו תרגישו את ההבדל שבין עיצוב חובבני לעיצוב מקצועי. צוות היועצים של החברה ילווה אתכם לכל אורך התהליך, החל בפגישת ייעוץ, דרך תהליכי התכנון והפיתוח וכלה בפיקוח על תהליך העבודה ומסירת הפרויקט.

התמקדות בלקוח

חברתנו מספקת מענה כולל לכל דרישות הלקוח, הניסיון והידע אותם צברה חברתנו במהלך שנות פעילותה מאפשרים לנו להתאים את עיצוב החלל לדמותם ואופיים של בעלי הבית או העסק.

אנו מאמינים שעיצוב מנצח הוא תוצאה של עבודה משותפת וצמודה עם הלקוחות, הקשבה מלאה לדרישותיהם ומתן מענה מדויק לכל דרישה ודרישה. אנו מעניקים ללקוחותינו פתרון כולל המקשר בין התכנון האדריכלי לעיצוב הפנים של הבית או העסק.

שירות

אנו מספקים את השירותים הבאים: תכנון ועיצוב הבית, יעוץ מקצועי לקראת בנייה,עיצוב חדרי רחצה ואמבטיות, עיצוב סלונים, עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב חדר עבודה, תכנון מרפסות, עיצוב חדר הורים, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב חדרים לעסקים, השבחת נכסים, ניהול פרויקטים, ליווי ופיקוח פרויקטים, הום סטיילינג והלבשת הבית. כל הפרויקטים מבוצעים ברמה מקצועית גבוהה ותוך שמירה על קו עיצובי צעיר ורענן.

ניהול ספקים וקבלני משנה

חברתנו נמצאת בקשר עסקי מצוין עם ספקים וקבלני משנה מובילים בתחום, עובדה זו מאפשרת לנו להציע לכם את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד.

הקשרים הענפים אותם רקמנו עם הספקים וקבלני המשנה מבטיחים מחירים ריאלים שיסייעו לכם להישאר במסגרת התקציבית אותה הגדרתם. כל הספקים וקבלני המשנה מוסמכים בתחומם ופועלים לעמידה בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר.

לסיכום…

זמן שווה כסף… והרבה כסף! שירותי העיצוב שאנו מציעים יאפשרו לכם להמשיך בניהול השוטף של הבית/עסק בזמן שאנו נדאג לביצוע כל המטלות שבדרך. אנו מספקים את שירותינו בפריסה ארצית ובדגש על העיר חיפה וסביבותיה.

טופס צור קשר

צפו בסרטון